Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Tiarella 'Pink Skyrocket'
Local name: Schuimbloem, Perzische Muts

Mooie bladplant met donkergroen, diep ingesneden blad. De crème-lilaroze bloemen zijn talrijk van ongeveer half april tot eind juni, soms tot in juli. Staat graag in de halfschaduw of schaduwrijk in een humus rijke, vochtige grond.

Tiarella 'Pink Skyrocket'
Tiarella 'Pink Skyrocket'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Saxifragaceae

Fluid requirements:
Gemiddeld

Height:
0.20 - 0.30 m

Flowering colour:
Crèmeroze

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
April - Juli

15-20 cm C2
€ 5,50