Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Thalictrum delavayi
Local name: Ruit

Sierlijke Thalictrum met akelei-achtige blad en iets overhangende, open bloemtrossen met vele crèmeroze bloemen met gele meeldraden.

Thalictrum delavayi
Thalictrum delavayi
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Origine:
China

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Crèmeroze

Foliage colour:
Groen-grijsblauw

Flowering Time:
Juni - Juli

15-20 cm C2
€ 3,75