Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Spiranthes cernua 'Chadd's Ford'
Local name: Tuinorchidee

Hele mooie plant met stralend witte bloemen, die een adembenemend beeld opleveren als ze in een grotere groep op een laar (open plek tussen anderen planten) in de lichte schaduw staat. De soort komt verspreid in de Nederlandse natuur voor, waarbij de cultivar toch wat meer te bieden heeft. Niet voor niets heeft ze de "The Royal Horticultural Society's Award of Garden Merit" gewonnen.

Momenteel niet op voorraad


Spiranthes cernua 'Chadd's Ford'
Spiranthes cernua 'Chadd's Ford'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Orchidaceae

Fluid requirements:
Matig tot hoog

Height:
.020 / 0.70

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Augustus - November

5-10 cm C2
€ 7,25