Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Sanguisorba tenuifolia 'Alba'
Local name: Pimpernel

Prachtige, langwerpige witte bloemen "kwasten" die net als slingers hoog boven in de lucht hangen. Ontzettend leuke plant vinden wij en goed te combineren met bijvoorbeeld donker bladige heesters, die als mooie achtergrond voor die sneeuwwitte bloemen kunnen dienen of gewoon tussen lagere vaste planten in, zodat die vlotte en zwevende uitstraling volledig tot zijn recht komt. Krachtige en gezonde plant voor een plekje in de zon of halfschaduw.

Sanguisorba tenuifolia 'Alba'
Sanguisorba tenuifolia 'Alba'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
180

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Augustus

15-20 cm C2
€ 5,50