Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Rudbeckia subtomentosa 'Henry Eilers'
Local name: Zonnehoed

Bloeirijke zonnehoed die niet zo enorm groot wordt. Omdat de stelen niet zo hoog worden kunnen de bloemen prima geknipt worden voor op de vaas. Tegelijkertijd wordt daarmee doorbloei bevorderd. Staat graag op een zonnige standplaats in goed doorlatende niet al te natte grond.

Rudbeckia subtomentosa 'Henry Eilers'
Rudbeckia subtomentosa 'Henry Eilers'

Rudbeckia subtomentosa 'Henry Eilers'
Rudbeckia subtomentosa 'Henry Eilers'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Asteraceae

Fluid requirements:
Niet te nat

Height:
1.00 - 1.40 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Juli - September

10-15 cm P9
€ 2,50