Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Potentilla nepalensis 'Miss Willmott'
Local name: Ganzerik

Met zijn zowel ongelofelijk lange en rijke bloei alsmede natuurlijke uitstraling is deze Potentilla goed om bijvoorbeeld in een prairie tuin of tussen grassen te planten, waar de intens gekleurde bloemen tussenin opsteken en open en licht in de wind waaien. Laat zich goed knippen, eventueel voor een zomers boeket.

Potentilla nepalensis 'Miss Willmott'
Potentilla nepalensis 'Miss Willmott'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
0.50

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Mei - September

10-20 cm C2
€ 3,75