Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Phuopsis stylosa
Local name: Perzische kruisjesplant

Vlijtig bloeiende en groeiende bodembedekker, die niet hoger dan 15 tot 20 cm wordt. De grote, opvallend en compleet kogelvormige bloemen zijn van een intense maar warme roze kleur en blijven bloeien vanaf het voorjaar tot het najaar. Om ze goed door de winter te krijgen is een doorlatende (bijna droge) grond in de volle zon nodig.

Phuopsis stylosa
Phuopsis stylosa
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rubiacea

Origine:
Iran

Height:
0.15 - 0.20

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Mei - September

5-10 cm C2
€ 3,50