Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Phlomis russeliana
Local name: Brandkruid

Phlomis staan graag op een zonnig standplaats in goed doorlatende grond, in ieder geval niet te nat. De lichtgele bloemen zijn talrijk en volgen elkaar op over een lange bloeiperiode.

Phlomis russeliana
Phlomis russeliana

Phlomis russeliana
Phlomis russeliana
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
Turkije

Height:
0.80 - 1.00 m

Flowering colour:
Lichtgeel

Flowering Time:
Juni - September

10-15 cm C2
€ 3,25