Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Persicaria affinis 'Superba'
Local name: Duizendknoop

Goede en sterke, bloeirijke bodem bedekkende vaste plant. De bloemen kleuren prachtig met de tijd mee en worden dieper van kleur gedurende het seizoen.

Persicaria affinis 'Superba'
Persicaria affinis 'Superba'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Polygonaceae

Fluid requirements:
Boven gemiddeld

Height:
0.20 - 0.30 m

Flowering colour:
Roze-rozerood

Foliage colour:
Donkergroen (Bruinrood in de herfst,winter)

Flowering Time:
Juli - Oktober

15-20 cm C2
€ 3,25