Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Oenothera odorata 'Apricot Delight'
Local name: Teunisbloem

Deze cultivar geeft een grote kleurvariatie gedurende de intense en lange bloeiperiode. De bloemen beginnen licht geel, gaan over naar donkerder geel, dan abrikoos tot zalm roze. De Deense naam: Natlys (Nachtlicht) geeft een idee van de stralende kleur en best grote bloemen, die ook 's avonds nog opvallend is. Een robuuste, soms kort levende vaste plant, die wel door zaad in de tuin blijft bestaan en heerlijk geurt.

Oenothera odorata 'Apricot Delight'
Oenothera odorata 'Apricot Delight'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Onagraceae

Fluid requirements:
matig

Height:
0.80 - 100

Flowering colour:
Abrikoos, geel

Flowering Time:
Juni - Augustus

15-20 cm C2
€ 3,95