Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Miscanthus sinensis 'Haiku'
Local name: Olifantgras

Deze Miscanthus is redelijk onbekend, wat eigenlijk niet helemaal gerechtvaardigd is. Zijn blad heeft een intense en gezonde donkergroene kleur en hij groeit recht op om dan een beetje over te hangen en elegant in de wind te zwaaien. Ook de bloei is betrouwbaar, wat niet bij alle Miscanthus soorten het geval is.

Miscanthus sinensis 'Haiku'
Miscanthus sinensis 'Haiku'

Miscanthus sinensis 'Haiku'
Miscanthus sinensis 'Haiku'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Poaceae

Height:
200

Flowering colour:
Licht bruin, wit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
September - Oktober

60-80 cm C2
€ 7,75