Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Hakonechloa macra
Local name: Japans siergras

Sterk gras met fantastisch mooie habitus. Het blad is langwerpig overhangend en voelt zacht, verfrissend aan en verkleurd goudgeel in de herfst.

Hakonechloa macra
Hakonechloa macra

Hakonechloa macra
Hakonechloa macra
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Poaceae

Origine:
Japan

Height:
50 cm

Flowering colour:
Bruingroen

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Augustus - September

15-20 cm C2
€ 4,95