Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Geum 'Marmelade'
Local name: Nagelkruid

Sterke en gezonde plant met een vroeg beginnende en lange bloeitijd. Geum 'Marmelade' groeit het beste op een zonnige plek of in de halfschaduw en liefst op een beetje vochtige grond. De bloemetjes zijn bijzonder delicaat met hun hangende groeiwijze, die aan kleine lampjes doen denken die aan de sterk contrasterend donkere steeltjes hangen. De bladeren groeien zeer dicht en kussenvormig, wat de plant ook als absoluut waardige bodembedekker kwalificeert.

Geum 'Marmelade'
Geum 'Marmelade'

Geum 'Marmelade'
Geum 'Marmelade'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Fluid requirements:
relatief hoog

Height:
0.25 -0.30

Flowering colour:
Zacht oranje

Flowering Time:
April - Juni

10-20 cm C2
€ 3,95