Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Galtonia candicans
Local name: Kaapse Hyacint

Bolgewas met mooie klokvormige, heerlijk geurende witte bloemen aan stevige lange stelen. Niet volledig winterhard, dus plant de bollen voldoende diep (ca 15cm) en dek ze in de winter af met bladeren.

Galtonia candicans
Galtonia candicans
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Hyacinthaceae

Origine:
Zuid-Afrika

Height:
0.80 - 1.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juli - Augustus

Price:
€ 5,50
GM, P9