Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Cornus canadensis
Local name: Kornoelje

Zeer winterhard, bodem bedekkend halfheestertje met frisgroen blad en uitbundige bloei van crèmewitte bloemetjes, gevolgd door opvallende rode vruchten en een doorgaans purperrode herfstkleur. Staat graag in goed gedraineerde, voldoende vochtige grond op een niet al te zonnige plek.

Cornus canadensis
Cornus canadensis
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 2
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Origine:
Canada, Groenland, Alaska, Japan

Height:
0.15 - 0.25 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juni

5-10 cm P9
€ 3,75

10-20 cm C2
€ 6,00