Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Clematis x aromatica
Local name: Bosrank

Lang bloeiende vaste plant Clematis met massale bloei van kleine violetpurpere met zachtgele meeldraden, licht geurende bloemetjes.

Clematis x aromatica
Clematis x aromatica
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Purper-violet

Flowering Time:
Juni - Augustus

50-60 cm C2RP
€ 12,50