Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Clematis recta 'Purpurea'
Local name: Bosrank

Deze Clematis wordt geclassificeerd als halfheester en klimt niet. Het beste kan hij in het voorjaar laag worden teruggesnoeid waarna hij met zijn donker paarsrode blad een echte blikvanger is. De massale kleine witte bloemetjes geuren licht.

Clematis recta 'Purpurea'
Clematis recta 'Purpurea'

Clematis recta 'Purpurea'
Clematis recta 'Purpurea'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Height:
1.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Roodbruin

Flowering Time:
Juni - Juli

40-60 cm C2RP
€ 9,25