Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Campanula 'Pink Octopus'
Local name: Klokjesbloem

Aparte roze bloeiende Campanula, diens bloem smalle, lange bloembladeren heeft. Deze lijken inderdaad op de tentakel van een octopus. De plant heeft een krachtige groeiwijze en is daardoor goed geschikt om een groter vak vol te planten.

Campanula 'Pink Octopus'
Campanula 'Pink Octopus'

Campanula 'Pink Octopus'
Campanula 'Pink Octopus'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Campanulaceae

Height:
0.40 - 0.50

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juni - Augustus

10-20 cm C2
€ 4,50