Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Perennials
Begonia grandis evansiana
Local name: Scheefblad

Een schitterende plant, die vooral in de schaduw tot zijn recht komt. Bij ons meestal bekend als kamerplant, is deze soort goed winterhard en kan gerust in tuin gepoot worden. Niet alleen de lange bloei periode is een bonus maar ook het ontzettend mooie blad, met zijn kenmerkende scheve vorm en de rode bladnerven, levert eigenlijk de grootste sierwaarde. Een absolute aanrader voor elke bladplant liefhebber!

Begonia grandis evansiana
Begonia grandis evansiana

Begonia grandis evansiana
Begonia grandis evansiana
Begonia grandis evansiana
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Begoniaceae

Height:
0.40 - 0.50

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Groen, donker rood

Flowering Time:
Juni - November

30-40 cm C2
€ 7,50