Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Wisteria sinensis 'Prolific'
Local name: Blauwe Regen

Deze oude cultivar staat bekend om zijn goede bloei en mooie bloem, die nog voor het blad volledig tevoorschijn komt. Een goede keuze voor een klassieke beplanting met een elegante verschijning om bijvoorbeeld een balkon of hek te laten begroeien. Volledig winterhard.

Momenteel niet op voorraad


Wisteria sinensis 'Prolific'
Wisteria sinensis 'Prolific'

Wisteria sinensis 'Prolific'
Wisteria sinensis 'Prolific'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Height:
5 - 8m

Flowering colour:
Violetblauw

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm C2RP
€ 9,50