Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Vitis vinifera 'Purpurea'
Local name: Sierdruif

Een mooie bladplant, die vooral in de herfst met zijn prachtige donker paarse kleur aandacht trekt. De vruchten zijn meer voor de dekoratie, dan voor de consumptie. Ze zijn wel eetbaar, maar niet bijzonder lekker.

Vitis vinifera 'Purpurea'
Vitis vinifera 'Purpurea'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Vitaceae

Height:
3 - 5m

Flowering colour:
groenwit

Foliage colour:
mooie herftskleur

Flowering Time:
Juni - Juli

60-80 cm C2RP
€ 8,95