Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Vitis rugosa
Local name: Sierdruijf

Een prachtige en zeldzame klimmer, met prachtig blad met diepe bladnerven en een prachtige herfstkleur. Meer is er zeker niet over te zeggen!

Vitis rugosa
Vitis rugosa
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Vitaceae

Height:
3 - 8m

Flowering colour:
wit

Foliage colour:
mooie herfstkleur

Flowering Time:
Juli

60-80 cm C2RP
€ 15,00