Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Vitis coignetiae
Local name: Sierwijn

Het blad van deze sierdruif kan tot 25cm (!) groot worden en is daarom een echt decoratieve bladplant. In de Herfst trakteert hij op een visueel spektakel met de grote bladeren, die in alle kleuren tussen groen en paars voorkomen.

Vitis coignetiae
Vitis coignetiae
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Vitaceae

Origine:
Japan

Height:
3 - 7m

Flowering colour:
groenwit

Foliage colour:
mooie herfstkleur

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm C2RP
€ 6,50