Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Rubus phoenicolasius
Local name: Japanse wijnbes

Struik met lange stengels. De Japanse wijnbes staat graag op een zonnige plek. De kleine rode vruchten die al in juli geplukt kunnen worden zijn zeer smakelijk. Tenminste dat vinden wij, we kunnen er niet afblijven!

Rubus phoenicolasius
Rubus phoenicolasius
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
Korea, Japan, China

Height:
2.00 - 4.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

50-60 cm C2
€ 6,00