Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Periploca graeca
Local name: Melkwingerd

Volkomen winterharde, bladverliezende sterke klimmer met intens geurende bloemen. De plant bevat een giftig melksap wat net zo als bij de Euphorbia er zachtjes uitdruppelt als je de takjes breekt.

Periploca graeca
Periploca graeca

Periploca graeca
Periploca graeca
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Apocynaceae

Origine:
Zuid Europa, West Azië

Height:
4.00 - 7.00 m

Flowering colour:
Paarslila met geel

Flowering Time:
Juni - Augustus

60-80 cm C2RP
€ 9,95