Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Parthenocissus henryana
Local name: Wilde Wingerd

Deze exceptioneel elegante klimmer is weer een goed voorbeeld van een prachtige bladplant! Het blad is diep handvormig gelobd en lijkt een beetje plastic-achtig. De zilverwitte bladnerven tekenen opvallend in het blauwgroene blad en zorgen voor een zeer opvallende herfstkleur.

Parthenocissus henryana
Parthenocissus henryana
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Vitaceae

Origine:
China

Height:
3 - 7 m

Flowering colour:
groenwit

Foliage colour:
blauwgroen, mooie herfstkleur

Flowering Time:
Juli - Augustus

60-80 cm C3
€ 7,50