Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Lonicera sempervirens
Local name: Kamperfoelie

Wintergroene, zon aanbiddende klimmer met mooie, opvallende oranjerode bloemen.

Lonicera sempervirens
Lonicera sempervirens
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
Oost Verenigde Staten

Height:
4 - 6 m

Flowering colour:
Donker oranjerood

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Mei - September

60-80 cm C3
€ 9,90