Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Lonicera henryi 'Copper Beauty'
Local name: Kamperfoelie

Een mooie en makkelijke klimmer met veel, orange bloemen, koper-rode nieuwe scheuten in het voorjaar en zwarte bessen in het najaar. Hij is semi wintergroen en goed winterhard.

Lonicera henryi 'Copper Beauty'
Lonicera henryi 'Copper Beauty'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
1 - 3m

Flowering colour:
Oranje

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Mei - Juli

80-100 cm C3
€ 9,95