Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Lonicera alseuosmoides
Local name: Kamperfoelie

Wintergroene Lonicera met smalle, langwerpige bladeren. Deze klimmer heeft een lange bloeiperiode met kleine licht geurende bloemen. De bessen zijn zwart met blauwachtige tint.

Lonicera alseuosmoides
Lonicera alseuosmoides

Lonicera alseuosmoides
Lonicera alseuosmoides
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
West China

Height:
4.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Van buiten geel en lila-rozepaars binnenin

Foliage colour:
Glanzend donkergroen

Flowering Time:
Juli - Oktober

60-80 cm C2RP
€ 8,50