Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Hydrangea serratifolia
Local name: Hortensia

Een groenblijvende klimplant met leerachtig blad. Bloeit in de zomer met roomwitte, grote bloemenschermen en ook de bloemknoppen zijn uiterst decoratief. Het beste staat deze van warmte houdende plant op een beschutte plek tegen een zonnige muur aan.

Hydrangea serratifolia
Hydrangea serratifolia
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8-9
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
Chili

Height:
2.50 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Augustus - September

40-50 cm C2
€ 12,50