Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Hydrangea anomala 'Mirranda'
Local name: (Klim)Hortensia

Een bontbladige, minder snel groeiende selectie van de bekendere klimhortensia H. anomala subsp. petiolaris. De bladeren zijn opvallend geelbont en vrolijken een donker hoekje in de tuin zeker op.

Hydrangea anomala 'Mirranda'
Hydrangea anomala 'Mirranda'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1 - 3 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Juni - Augustus

40-50 cm C2
€ 9,25