Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Hedera pastuchovii 'Ann Ala'
Local name: Klimop

Een ongewone klimop met donkergroen, elegante zwaardvormige bladeren die groeit van de Kaukasus tot Noord-Iran, waar deze vorm in 1972 werd verzameld door Roy Lancaster. Op deze reis naar de afgelegen gebieden aan de rand van de Kaspische Zee werd hij vergezeld door de late Mrs. Ann Ala, naar wie hij deze mooie selectie heeft vernoemd.

Hedera pastuchovii 'Ann Ala'
Hedera pastuchovii 'Ann Ala'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Araliaceae

Height:
3.00 - 4.00 m

Flowering colour:
Geelgroen

Foliage colour:
Donkergroen (Wintergroen)

40-60 cm C2RP
€ 9,95