Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Clematis 'Rooguchi'
Local name: Bosrank

Deze Clematis behoort tot de zogenaamde kleinbloemige en heeft aanlokkelijke klokvormig, blauwviolet knikkende bloemen.

Clematis 'Rooguchi'
Clematis 'Rooguchi'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Height:
2.50 m

Flowering colour:
Violetblauw

Flowering Time:
Juni - September

60-80 cm C2RP
€ 11,75