Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Clematis florida var. sieboldiana
Local name: Bosrank

Deze fijn rankende, langzaamgroeiende Clematis heeft spectaculaire, op passiebloem gelijkende bloemen die zich tot laat in het jaar trots vertonen.

Clematis florida var. sieboldiana
Clematis florida var. sieboldiana
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Origine:
Japan

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Crèmewit, paarse meeldraden

Flowering Time:
Juli - Oktober

60-80 cm C2RP
€ 13,50