Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Clematis florida 'Alba Plena'
Local name: Bosrank

Elegante, langzaamgroeiende klimmer met langdurige bloei van fraaie crème-witte, dubbel tot semidubbele bloemen.

Clematis florida 'Alba Plena'
Clematis florida 'Alba Plena'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Ranunculaceae

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Wit-Crèmegroen

Flowering Time:
Juli - Oktober

60-80 cm C2RP
€ 13,50