Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Campsis x tagliabuana 'Tarantella'
Local name: Trompetklimmer

Een compactere, goed winterharde en zeer bloeirijke selectie met grote, warm oranje bloemen aan het eind van de zomer.

Campsis x tagliabuana 'Tarantella'
Campsis x tagliabuana 'Tarantella'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Bignoniaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Oranje

Flowering Time:
Juli - Augustus

60-80 cm C2RP
€ 9,90