Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Campsis grandiflora
Local name: Trompetklimmer

Campsis is een echte zonaanbidder en de C.grandiflora beloont een zonnige standplaats dan ook steevast met talrijke grote, oranjerode bloemen.

Campsis grandiflora
Campsis grandiflora
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Bignoniaceae

Origine:
China

Height:
4 - 7 m

Flowering colour:
Oranjerood

Flowering Time:
Juli - September

60-80 cm C3
€ 9,90