Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Aristolochia macrophylla
Local name: Pijpbloem, Duitse pijp

De lokale naam slaat op de bloem, die de vorm hebben van een ouderwetse,gekromde pijp, maar het zijn vooral de mooie en imposante lichtgroene, bijna hartvormige, bladeren die de grootste sierwaarde hebben. Het is een bladverliezende, zeer winterharde klimplant.

Aristolochia macrophylla
Aristolochia macrophylla
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Aristolochiaceae

Origine:
Oost Verenigde Staten

Height:
3 - 7 m

Flowering colour:
Bruingeel

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Juni - Juli

80-100 cm C2RP
€ 12,50