Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Ampelopsis glandulosa var. maximowiczii
Local name: Wingerd

Bladverliezende klimmer met mooi blad en opvallende, staalblauwe vruchten in oktober en fraaie herfstkleur.

Ampelopsis glandulosa var. maximowiczii
Ampelopsis glandulosa var. maximowiczii
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Vitaceae

Origine:
China, Korea, Japan, Oost Rusland

Height:
5 m

Flowering colour:
Groen

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm C2RP
€ 10,00