Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia tetramera var. maloides
Local name: Kiwi, Straalstempel

De oude naam is Actinidia pilosula. Deze zeldzame klimmer heeft opvallende lange, smalle, groen met crèmeroze bonte bladeren.

Actinidia tetramera var. maloides
Actinidia tetramera var. maloides

Actinidia tetramera var. maloides
Actinidia tetramera var. maloides
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Origine:
Oost Azië, Zuidwest China

Height:
4 - 5 m

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Witbont

Flowering Time:
Juni - Juni

60-80 cm C2RP
€ 12,75