Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia kolomikta
Local name: Kiwi, Sierkiwi

Geurende, witbloeiende sierkiwi met driekleurige bladeren. De rozewitte met groene bladeren zijn niet te missen en ogen spectaculair van laat in het voorjaar tot ver in de zomer.

Actinidia kolomikta
Actinidia kolomikta

Actinidia kolomikta
Actinidia kolomikta
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Origine:
Japan, Noord China

Height:
4 - 6 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Wit-roze bont

Flowering Time:
Juni - Juni

60-80 cm C2RP
€ 9,50