Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia kolomikta 'Tomoko'
Local name: Kiwi, Straalstempel

Vrouwelijke vorm van deze bladverliezende kiwi met mooie kleurscharkeringen in het blad van groen, crèmewit en roze. De kleine witte bloemetjes zijn licht geurend en worden in augustus gevolgd door kleine, eetbare vruchten.

Actinidia kolomikta 'Tomoko'
Actinidia kolomikta 'Tomoko'

Actinidia kolomikta 'Tomoko'
Actinidia kolomikta 'Tomoko'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Origine:
Korea

Height:
3 - 4 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen met witroze

Flowering Time:
Juni - Juni

60-80 cm C2RP
€ 9,50