Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia deliciosa (A. chinensis)
Local name: Kiwi, Straalenstempel

Veel selecties van deze kiwi worden massaal gekweekt voor de vruchtproductie die we in de schappen van de supermarkten vinden.
Het blad is groot en sterk behaard waardoor het een zeer decoratieve uitstraling heeft. De bloemen zijn relatief groot en helder geel. Op een warme en zonnige plek gedijt hij het beste en is er de meeste kans om gauw de heerlijk zoete vruchten te oogsten. Er is een mannelijke en vrouwelijke plant nodig om vruchten te krijgen.


Actinidia deliciosa (A. chinensis)
Actinidia deliciosa (A. chinensis)

Actinidia deliciosa (A. chinensis)
Actinidia deliciosa (A. chinensis)
Actinidia deliciosa (A. chinensis)
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Origine:
China

Height:
3 - 7m

Flowering colour:
crémegeel

Flowering Time:
Juni

60-80 cm C2RP
€ 9,25