Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia arguta ‘Weiki’ (vrouwelijk)
Local name: Kiwi, Straakstempel

Zeer rijk vruchtdragend en winterharde selectie uit Duitsland met middelgrote, zoete vruchten.
De kleine, witte bloemen en het groene blad aan roze bladstelen zijn bovendien een decoratieve verrijking in elke tuin.
Deze plant heeft een mannelijke bestuiver nodig.


Actinidia arguta ‘Weiki’ (vrouwelijk)
Actinidia arguta ‘Weiki’ (vrouwelijk)
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Height:
3 - 7m

Flowering colour:
wit

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm C2RP
€ 9,25