Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia arguta ‘Weiki’ (mannelijk)
Local name: Kiwi, Straaltempel

Dit is de mannelijke partner voor de rijk vruchtdragende vrouwelijke plant. De kleine, witte bloemen en het groene blad aan roze bladstelen zijn een decoratieve verrijking in elke tuin.

Actinidia arguta ‘Weiki’ (mannelijk)
Actinidia arguta ‘Weiki’ (mannelijk)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Height:
3-7

Flowering colour:
wit

Flowering Time:
Mei - Juni

60-100 cm C2RP
€ 9,25