Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia arguta 'Purpurna Sadowa'
Local name: Kiwi, Straalstempel

Een kleine, goed winterharde kiwi met zoete, paarse vruchten. De bloemen zijn wit en licht geurend. Er is een mannelijke bestuiver voor nodig om vruchten te kunnen oogsten. De plant groeit het beste op een warme en zonnige standplaats.

Momenteel niet op voorraad


 Actinidia arguta 'Purpurna Sadowa'
Actinidia arguta 'Purpurna Sadowa'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Actinidiacea

Height:
3 - 7m

Flowering colour:
wit

Flowering Time:
Juni

60-80 cm C2RP
€ 9,25