Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia arguta 'Issai'
Local name: Kiwi, Straalstempel

Vroeg- en rijkbloeiende kiwi met talrijke, zoet smakende kleine vruchtjes, vaak al in het tweede jaar na planten. Het is een eenhuizige variëteit zodat er geen aparte mannelijke plant benodigd is voor de bestuiving.

Actinidia arguta 'Issai'
Actinidia arguta 'Issai'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Height:
2.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Groengeel

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm C2RP
€ 9,25