Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Climbers
Actinidia arguta ‘Ananasnaya’
Local name: Kiwi, Staalenstempel

Een kleine, goed winterharde kiwi met zoete vruchten. De bloemen zijn wit en licht geurend. Er is een mannelijke bestuiver voor nodig om vruchten te kunnen oogsten. De plant groeit het beste op een warme en zonnige standplaats.

Actinidia arguta ‘Ananasnaya’
Actinidia arguta ‘Ananasnaya’
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Actinidiaceae

Height:
3 - 7m

Flowering colour:
wit

Flowering Time:
Juni

60-100 cm C2RP
€ 9,25