Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Sequoia sempervirens 'Martin'
Local name: Redwood

De Sequoia sempervirens 'Martin' heeft over het algemeen dezelfde eigenschappen als de soort, maar is geselecteerd vanwege de goede winterharde eigenschappen en benaamd door J.R.P. van Hoey Smith. Het originele exemplaar staat in Arboretum Trompenburg in Rotterdam. Doch, het blijft verstandig om de eerste jaren de boom te beschermen tegen koude wind en strenge vorst zodat hij goed voorbereid ook latere, koudere winters kan overleven. De recht opgaande groei, de prachtige bast in de typische warme, bruine tinten en met diepe groeven geven de boom een iets "oerachtige" status.

Sequoia sempervirens 'Martin'
Sequoia sempervirens 'Martin'
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Cupressaceae

Height:
8 - 25 m (na 10 jaar)

Foliage colour:
Wintergroen

150-200 cm KL
€ 29,75