Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Pseudolarix amabilis
Local name: Goudlork

Eén van de mooiste coniferen. Sierlijke groeiwijze tot kleine, van onder vertakkende boom met een niet te evenaren herfstkleur. De bijzonder geelgroene kegels verschijnen pas op latere leeftijd, maar zijn het wachten meer dan waard.

Pseudolarix amabilis
Pseudolarix amabilis

Pseudolarix amabilis
Pseudolarix amabilis
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Pinaceae

Origine:
Oost China

Height:
5.00 - 12.00 m

Flowering colour:
Lichtgeel (Onopvallend)

Foliage colour:
Goudgele herfstkleur

60-80 cm C3
€ 27,50

100-125 cm C4
€ 42,90